Biznes wymaga dobrego połączenia

Telewizja B2B - Telewizja biznesowa

Transmisja
29-08-2023

Telewizja biznesowa - kiedy warto ją wybrać?

Opisywane rozwiązanie zda egzamin w sektorze hotelarskim i gastronomicznym, ale istnieje znacznie więcej opcji pozwalających na jego wykorzystanie. Telewizja dla firm to strzał w dziesiątkę dla przedsiębiorstw zatrudniających dużą liczbę osób, na przykład zakładów produkcyjnych i centrów dystrybucyjnych. W takich miejscach znajdują się kantyny pracownicze, a zatem pomieszczenia służące do spożywania posiłków i odpoczynku. Idąc za przykładem zachodnich firm, warto takie miejsca wyposażyć w telewizor. Jest to niedrogi i skuteczny sposób na docenienie pracowników i zapewnianie im nowoczesnej strefy relaksu. Telewizje biznesowe sprawdzają się też w miejscach obsługujących wielu klientów, na przykład w poczekalniach w prywatnych przychodniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet długi czas oczekiwania jest mniej dokuczliwy, a pacjenci nie myślą o korzystaniu z usług konkurencji. Na tym nie koniec, biznes tv to świetna opcja dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych, recepcji oraz siłowni.

Telewizja dla hoteli i restauracji

Telewizja dla biznesu to niemal obowiązkowe rozwiązanie dla firm działających w branży HORECA. Większość gości hoteli i niektórych lokali gastronomicznych oczekuje możliwości oglądania wybranych przez siebie programów. Jeżeli chodzi o hotele, to należy stawiać na jak najszersze pakiety, ponieważ możemy gościć klientów o bardzo zróżnicowanych preferencjach. Przykładowo, rodziny z dziećmi docenią dostęp do kanałów nadający treści dla najmłodszych, a pary stacje, które dają możliwość spędzenia romantycznego wieczoru przy ciekawym filmie. Należy zaznaczyć, że wielu klientów nie decyduje się na pobyt w danym hotelu tylko dlatego, że ten nie zapewnia dostępu do telewizji lub oferuje niewielki wybór stacji. Dlatego warto zainwestować w telewizję w pakiecie z Internetem i zapewniać swoim gościom nowoczesne i komfortowe warunki. Telewizja odnajdzie się też w lokalach gastronomicznych, w tym przede wszystkim w pubach. Do takich miejsc przychodzi wielu klientów, którzy chcą się emocjonować wybranymi wydarzeniami sportowymi wraz z przyjaciółmi. Taka opcja sprawdzi się też w pizzeriach i innych lokalach serwujących potrawy typu fast-food. Mogą to też być klasyczne restauracje, w których warto wydzielić salę z telewizorem, która przyciągnie uwagę niejednego klienta.

Telewizja dla biznesu od INEA

INEA to dostawca usług telekomunikacyjnych, który może się pochwalić szeroką i atrakcyjną ofertą programową w ramach udostępnianej przez siebie telewizji. Zapewniamy możliwość odbierania kanałów ogólnotematycznych, sportowych, filmowych, muzycznych i dziecięcych. Ponadto umożliwiamy personalizację menu dekodera i jego bezprzewodowe połączenie z odbiornikami. Telewizja dla biznesu od INEA oznacza obraz w rozdzielczości 4K i brak dokuczliwych przerw w nadawaniu sygnału.

TV B2B to opcja, która znajduje uznanie w oczach coraz większej liczby przedsiębiorców. Przede wszystkim, sprawdzi się w hotelach i lokalach gastronomicznych, ale mogą to też być prywatne kliniki lub salony fryzjerskie. Jest to stosunkowo niedroga inwestycja, która może mieć przełożenie na znacznie większe zadowolenie klientów, a co za tym idzie na wyższe zyski dla firmy.