INEA dla Studentów

Nie tylko dostęp do Internetu, ale po raz pierwszy również usługa telewizyjna znalazły się w specjalnych propozycjach INEA na nowy rok akademicki 2009/2010.

Nie tylko dostęp do Internetu, ale po raz pierwszy również usługa telewizyjna znalazły się w specjalnych propozycjach INEA na nowy rok akademicki 2009/2010. Możliwość podpisania umowy na wyjątkowych warunkach dla Studentów operator oferuje już czwarty rok z rzędu. To jedyna tak atrakcyjna opcja na rynku w Wielkopolsce.

Od 1 września br. rusza specjalna promocja dla Studentów, którzy chcieliby skorzystać z nowoczesnych usług dostarczanych przez INEA. Umożliwia ona podpisanie umowy abonenckiej na zdecydowanie krótszy niż zazwyczaj okres przywiązania – trwa on tylko do końca maja przyszłego roku. Dodatkowo, Studenci, którzy będą chcieli korzystać z usług INEA również podczas przyszłych wakacji, zachowają promocyjne warunki umowy aż do września. W nadchodzącym roku akademickim, na tak korzystnych warunkach, będą dostępne dla braci studenckiej aż dwie usługi – szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz, po raz pierwszy, również usługa telewizyjna – Pakiet Pośredni.
Promocja skierowana jest do osób posiadających ważną legitymację studencką. Miesięczny koszt telewizyjnego Pakietu Pośredniego INEA to 15,10 zł. W ofercie dostępne są promocyjne ceny miesięczne następujących Pakietów Internetowych INEA: Classic – 256/96 kbps – 39 zł, Comfort – 2 Mb/256 kbps – 59zł, Prestige – 4 Mb/512 kbps – 69zł, VIP – 6 Mb/ 512 kbps – 99zł, Progress – 8 Mb/ 512 kbps – 121,91zł.