Poznaj lidera usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce i jedną z największych sieci kablowych w kraju. Profesjonalne usługi dla biznesu, najszybszy Internet światłowodowy w Polsce - odkryj zaawansowane technologicznie rozwiązania, które ułatwią prowadzenie twojej firmy.

O NAS

INEA to lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce oraz jedna z czterech największych sieci kablowych w kraju. Firma jest obecna w segmencie klientów indywidualnych, usług dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół. INEA dostarcza głównie usługi internetu szerokopasmowego, telewizji, telefonii mobilnej i stacjonarnej oraz usługi profesjonalne dla biznesu i data center.
Dzięki realizowanym inwestycjom, operator jest liderem w zakresie infrastruktury światłowodowej w Wielkopolsce.

INEA jest laureatem wielu nagród. Jako jedyna polska firma, otrzymała prestiżową nagrodę FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii światłowodowej.

INEA Biznes – poznaj dostawcę profesjonalnych usług dla biznesu

INEA to lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce i jedna z największych sieci kablowych w skali kraju. Oferujemy wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych – symetryczny Internet światłowodowy, nowoczesną telewizję HIWAY oraz telefonię komórkową i stacjonarną, ale INEA to o wiele więcej. Jednym z najważniejszych segmentów naszej działalności jest obsługa firm – zarówno dużych, jak i małych biznesów.