Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu

INEA to godny zaufania wykonawca przyłączy telekomunikacyjnych. Do współpracy z firmą INEA zachęciła nas dużo korzystniejsza oferta cenowa od działających na rynku firm telekomunikacyjnych oraz jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Rekomendujemy INEA jako podmiot rzetelny i realizujący zlecenia przy zachowaniu najwyższych standardów.

prof. nadzw. dr hab. med.
Aleksander Barinow-Wojewódzki

WIĘCEJ
NISSAN

Drugą usługą z jakiej korzystamy jest dostęp do Internetu. Łącze światłowodowe, które zostało do nas wybudowane przez INEA pozwala na elastyczne reagowanie na zwiększające się potrzeby naszej firmy. Wybór operatora dostarczającego rozwiązanie nie był łatwy, ale INEA sprostała wszystkim naszym wymaganiom i mamy w niej pewnego partnera.

WIĘCEJ
KOMPUTRONIK

INEA, świadcząc usługi telefonii PRA-ISDN, łącza SIP-Trunk oraz rozbudowę instalacji teletechnicznej zrealizowała zadanie w ustalonym terminie. INEA dała się poznać jako firma solidna, która rzetelnie i zgodnie z zawartymi w umowie zapisami wywiązała się ze swoich zobowiązań.

Wiceprezes Zarządu
Sebastian Pawłowski

WIĘCEJ
MINIMA Advertising People

W agencji reklamowej pracujemy na dużych plikach i musimy mieć stały dostęp do projektów znajdujących na naszym dysku sieciowym. Światłowód INEA pozwala nam na szybkie przesyłanie danych do klientów oraz sprawną wymianę plików i informacji wewnątrz agencji.

Wcześniej, u innego operatora notorycznie zdarzały się przestoje w dostawie usługi, co destabilizowało pracę całej firmy.

Odkąd korzystamy ze światłowodu INEA (ponad 3 lata) nigdy nie musieliśmy się martwić o brak internetu w firmie. Mamy przez ten czas bardzo dobre doświadczenia ze współpracy (np. przy zmianie konfiguracji usług). Cenimy to sobie bardzo, bo wiemy że nie na wszystkich dostawcach można tak polegać.

Managing Partner
Anna Szymczak

WIĘCEJ
SYMETRIA

Jesteśmy agencją UX i e-biznes. Mamy klientów z całego świata. Cenimy sobie nasze biuro w kamienicy w samym centrum Poznania. Wiemy jak ważne jest user experience, w końcu tym zajmujemy się na co dzień. INEA to solidna oferta, stały kontakt i szybka reakcja.  INEA zapewniła nam łącze internetowe na technologii RF czyli kabel miedziany 150 Mb/s wraz ze stałą adresacją IP. Proste i niezawodne rozwiązania to podstawa w naszym biznesie.

Prezes
Wojciech Wrzaskała

WIĘCEJ
GOCLEVER

INEA zapewnia nam łącze internetowe oraz usługi telefoniczne. Rzeczowość, komunikatywność i pełen profesjonalizm pracowników INEA sprawia, że relacje biznesowe układają się bez najmniejszych problemów, a usługi świadczone przez Spółkę są najwyższej jakości.

Z przekonaniem rekomendujemy INEA S.A. jako solidnego operatora telekomunikacyjnego.

Prezes Spółki
Roman Panek

WIĘCEJ
CERTUS

Pragniemy polecić firmę INEA jako godnego zaufania wykonawcę przyłączy telekomunikacyjnych oraz świadczącą usługi telekomunikacyjne po medium światłowodowym. Usługi dostarczane są w sposób rzetelny, zgonie z przyjętymi wysokimi wymaganiami jakościowymi. Rekomendujemy INEA jako podmiot rzetelny i realizujący zlecenia przy zachowaniu najwyższych standardów.

Dyrektor ds. Eksploatacji
Andrzej Biadała

WIĘCEJ
FAWOR

INEA dała się poznać jako firma wykonująca swoje usługi w sposób rzetelny i profesjonalny, realizując postanowienia łączącej strony umowy. Świadczone usługi w pełni odpowiadają naszym wymaganiom. Pracownicy INEA wykazali się profesjonalizmem oraz wysokimi kompetencjami. INEA jest godnym polecenia partnerem, z którym mamy zamiar rozszerzać współpracę.

Prezes Zarządu
Wojciech Zdrojowy

WIĘCEJ
4KRAFT

Nasza spółka zmieniała swoją lokalizację. W związku ze zmianą potrzebowaliśmy dostępu do szybkiego łącza w nowym miejscu. INEA zapewniła naszej spółce w krótkim czasie dostęp do łącza światłowodowego. Dotychczas jakość usługi jest bez zarzutów.

Prezes
Magda Malinowska

WIĘCEJ
Blum Polska

INEA świadczą usługi telekomunikacyjne na naszą rzecz, dała się poznać jako firma solidna, która rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Na podkreślenie zasługuje szczególne zaangażowanie przedstawiciela firmy, który swoim profesjonalizmem buduje bardzo pozytywny wizerunek. INEA jest godnym zaufania i polecenia operatorem telekomunikacyjnym.

Członek Zarządu
Andrzej Michalski

WIĘCEJ
MONEYMACHINE

Potrzebowaliśmy pilny dostęp do niezawodnego Internetu, ponieważ poprzedni operator dostarczał nam usługi bardzo wadliwe a każda minuta braku dostępu do sieci przynosiła nam straty. Sprawa została załatwiona w pełni profesjonalnie i co najważniejsze bardzo szybko. Czas jaki minął od pierwszej rozmowy do podłączenia i aktywacji usługi to zaledwie 5 dni. Polecamy INEA każdemu kto oczekuje usług na wysokim poziomie oraz szybkiego terminu realizacji sprawy.

Właściciel
Rafał Szczygielski

WIĘCEJ
TELETORIUM

Dzięki szybkiemu łączu INEA moja firma bez problemu przeszła na pracę w chmurze. Mam teraz dostęp do swojej firmy gdziekolwiek jestem a bieżące zamówienia zajmują chwilę, bez przerywania, bezproblemowo. Zyskujemy coraz większą bazę stałych klientów ponieważ dzięki stałemu łączu i szybkim zamówieniom towaru, klient zawsze znajdzie dla siebie to czego szuka. Dziękuję INEA.

RUTEK GSM
Michał Ruciński

WIĘCEJ